Ladin Çiçek Kimdir?

Ladin Çiçek, 1994 yılında kurulmuş, o zaman dan beri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan dinamik bir şirkettir.

Hedeflerimiz:

  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak
  • Kaliteden ödün vermemek
  • Internet ortamında da müşterilerimizin ilk tercihi olmak
  • Yaptığımız çiçek/buket vs çalışmanın resmini çekmek, ve resimde görüneni iletebilmek

 

Neden Ladin Çiçek

Gördük ki, çiçekler anlatıldığı gibi/resimdeki gibi gitmiyor, duyduk ki fiyatları normalden çok pahalı... Biz de dedik ki, bu işi Internette de bildiğimiz gibi yapalım.

 

Çiçeklerde Çeşitlilik

Ladin Çiçek, onlarca ürünü içeren zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Teraryumlar, buketler, orkideler, güller, çelenkler ve saksı bitkileri...

 

Ürün iade imkanı

Ladin Çiçek olarak, satın aldığınız ürünün alıcısına teslim edileceğini taahhüt etmekteyiz.


Aynı gün teslimat

Siparişler aynı gün içinde teslim edilir. Sipariş aşamasında belirtilen saatlere uyulmaya gayret gösterilir. Yoğun günlerde (sevgililer gübü, anneler günü, öğretmenler günü, kadınlar günü vs) sipariş saatlerinde bir taahhüt verememekteyiz. Bu yoğun günlerimiz için anlayış göstereceğinizi ümid ediyoruz.

 

Ödeme seçenekleri

Ladin Çiçek kredi kartı ve havale yöntemi ile ödeme kabul etmektedir.

 

Güvenli alışveriş

ladincicek.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. Ladin Çiçek, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojileri sizlere sunmaktadır.