Aradığınız soruların cevabı aşağıda yoksa bize ulaşmaktan çekinmeyin. İsterseniz telefonla isterseniz de buradan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İzmir'in tüm ilçelerine çiçek siparişi verebilir miyim?

Web sitemizden ürünü seçtiğinizde çiçeğin hangi bölgeye gönderileceği sizlere sorulmaktadır ve göndereceğiniz bölgeye göre ücretlendirme yapılmaktadır. Eğer çiçek siparişi vereceğiniz bölge listede yoksa bizlere ulaşabilir, konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Web sitenizdeki ürünler haricinde isteğime göre çiçek hazırlatabilir miyim?

Anneler günü, sevgililer günü vb. özel günlerde yoğunluktan dolayı taleplerinizi yerine getiremeyebiliriz ancak diğer günlerde nasıl bir tasarım istiyorsanız bizimle iletişime geçerseniz elimizdeki ürün durumuna göre size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Çiçek siparişi verdiğim kişi yerinde yoksa ne yapıyorsunuz?

İlk olarak bize ilettiğiniz alıcı numarasını arayıp ulaşmaya çalışıyoruz ve çiçeği teslimat adresine yakın bir tanıdığına bırakmaya çalışıyoruz. Alıcıya ulaşamazsak size ulaşmaya çalışıyoruz ve birlikte karar almaya çalışıyoruz. Hem alıcıya hem göndericiye ulaşılamayan durumlarda çiçeğiniz tekrar mağazamıza getiriliyor ve çiçeği sizden ya da alıcıdan mağazamızdan teslim almasını istiyoruz.